Lip
08
2014

To książka nie tylko o związkach!

Wspaniała książka dla osób chcących ułożyć sobie życie z drugą osobą.
,,My” to książka, którą warto polecić każdemu, nie tylko będącemu w związku, ale też wszystkim, którzy chcą uporządkować swoje poglądy na temat wspólnego bycia dwóch osób lub poszerzyć nieco wiedzę o cenne spostrzeżenia, wskazówki.Nie zawsze bowiem potrafimy sprecyzować coś, co podejrzewamy lub podświadomie wiemy. Wypowiedzenie tego na głos, przeczytanie o tym dopiero sprawia, że dociera to do nas i że zaczynamy sobie z tego zdawać sprawę.

 W tym wypadku chodzi o nasze dobre i poprawne relacje damsko-męskie, odgrywające niebagatelną rolę w naszym całym życiu.
warto dać komuś w prezencie bliskiej ci osobie na  urodziny. Książka jest odpowiednia dla każdego kto chce się pozbyć wad polskiej mentalności, obwiniania wszystkich o wszystko i wzięcia całkowitej odpowiedzialności za szczęście swoje i swoje relacje z bliskimi. Pomaga pokazując praktyczne przykłady i techniki w jaki sposób możemy poprawić jakość naszych kontaktów z innymi ludźmi.

MY – czyli jak być razem – Tadeusz Niwiński

czy wiesz, dlaczego oraz w jakim stopniu Twoje szczęście zależy od relacji z innymi ludźmi?

Przeczytaj tę historię, zanim odpowiesz sobie na to pytanie:

Stary profesor stanął przed swymi studentami, wziął duży słój i wypełnił go po brzeg kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny, oni zaś potwierdzili. Wtedy wsypał do słoika trochę żwiru i lekko potrząsnął. Żwir stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział:

Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak Wasze życie. Kamienie – to ważne rzeczy w życiu: Wasza rodzina, Wasz partner, Wasze dzieci, Wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, Wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir – to inne, mniej ważne rzeczy: Wasze mieszkanie, Wasz dom albo Wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym Wasza ciężką pracę.

Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu. Jeśli poświęcicie całą Waszą energię na drobne rzeczy, nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne – poświęcajcie czas Waszym dzieciom i Waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie Wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie – one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek.

Twoja obecność na tej stronie potwierdza fakt, iż rozumiesz, jak ważne są Twoje relacje z najbliższymi, a przede wszystkim z Twoim partnerem. Dowiedz się teraz, jak je pielęgnować, aby były one Twoim filarem w życiu. Sukces odnieść można w wielu aspektach swojego istnienia. Większość z nas głodna jest sukcesu na płaszczyźnie kariery zawodowej lub po prostu finansowej. Nie wielu zdaje sobie sprawę, że szczęśliwy związek jest w zasięgu ręki każdego z nas. Sfera uczuć i relacji z innymi ludźmi jest tą sferą w naszej rzeczywistości, w której od nas samych zależy 100%, jak pisze autor. W publikacji „My,czyli jak być razem” każdy bez wyjątku znajdzie coś dla siebie. Zarówno osoby tworzące związki z długoletnim stażem, jak i ludzie poszukujący swojej drugiej połówki. Popularne i wszechobecne słowo „sukces”, po zastosowaniu choć niektórych wskazówek autor, zacznie być jedną z wielu barw, którymi będzie mienił się udany związek. Książka ta może trwałe zmiany spowodować w waszych związkach

szukamy? Co chcemy osiągnąć? Na te wszystkie pytania powinniśmy
sobie starannie odpowiedzieć.
Nie należy żałować czasu na pisanie, przepisywanie i ciągłe aktualizowanie
takiej listy.

Książka zawiera opinie i rady autora oraz przykłady innych publikacji (światowych), w których niektóre poruszone kwestie są rozwinięte. Rady zawarte w książce są proste, przydatne i do natychmiastowego zastosowania. Już po przeczytaniu około 20% książki uda ci się zmienić nastawienie do siebie i życia.Książka odpowiada na wiele pytań. Odpowiedzi czasami są niby oczywiste ale czasem wręcz zaskakujące. Człowiek myśli, że wiele wie, książka ta ukazuje jak wiele jednak powinniśmy się uczyć o sobie nawzajem. Otwiera kontakty z drugą osobą .

Darmowy Fragment E-Book Pobierz

Powered by WordPress | ® świat rozrywki | Polityka cookies

  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Google+
  • YouTube
  • Pinterest