Lis
24
2014

Bezpeczeństwo domu

Cyfrowy wizjer

Cyfrowy wizjer

Bezpieczeństwo domu
Na naszym rynku elektronicznych wizjerów drzwiowych jest coraz większy ich wybór .

trochę o cyfrowych wizjerach
Cyfrowy wizjer do drzwi to nowoczesne rozszerzenie klasycznego wizjera. W łatwy i prosty sposób nakłada się go na istniejący wizjer . nadający się do wszystkich drzwi o różnych grubościach .
Wystarczy naciśnięcie guzika, aby

zobaczyć z kątem widzenia ok. 180 stopni, kto stoi pod drzwiami i co się tam dzieje. Poza tym wizjer do drzwi ma funkcję wykonywania zdjęć: Po naciśnięciu przycisku Power można zapisać trzy zdjęcia na karcie micro-SD. Po 20 sekundach kamera wyłącza się w celu oszczędzania energii.
Naciśnięcie przycisku ponownie uruchamia kamerę. Możliwość spojrzenia na zewnątrz jest też idealna dla osób noszących okulary, dzieci i niskich osób, ponieważ wyświetlacz wewnętrzny można oglądać także od dołu
Zastąp swój optyczny wizjer do drzwi cyfrowym odpowiednikiem! Po naciśnięciu przycisku na ekranie 3,2″ wizjera ukazuje się wyraźny, kolorowy obraz osoby stojącej po drugiej stronie drzwi. Obraz pozostaje na ekranie przez kilka sekund.
Duży rozmiar monitora umożliwia korzystanie z wizjera osobom ze słabym wzrokiem. Ekran można obserwować również pod kątem i z pewnej odległości. osobą z niskim wzrostem i ze słabym wzrokiem dobre dla starszych osób i bezpieczeństwa naszej całej rodziny . Jedną z wielu zalet jest zapewne zaleta że przez nas wizjer cyfrowy nikt nie zajrzy już do wnętrza naszego domu . Wadą jest wysoka cenna urządzenia . Wizjer widzi w nocy kiedy to na zewnątrz nie pali się żadne światło obraz jest widoczny dzięki kamerze jak i za dnia jak i w nocy w zależności od modelu i marki
urządzenie pracuje na 4 bateriach lub jednym akumulatorku . Chroni nas i nasz dom przed niebezpieczeństwem które może nas spotkać z strony nie znanych i nie zapowiedziane osób . Za cyfrowy wizjer zapłacimy od 100PLN w górę ….
Materiał filmowy Cyfrowy wizjer do drzwi

 

innym rozwiązaniem jest DoorBot firma która najpierw wprowadziła Wi-Fi umożliwiła że wideo dzwonek że strumieniami na żywo wideo i audio w domu przednie drzwi bezpośrednio do smartfona lub tabletu jej najnowsze urządzenia, Ring ™ wideo dzwonek. Jest to pierwszy produkt wydany pod nową marką firmy, Ring.The dzwonek wideo został zbudowany od podstaw do zapewnienia konsumentom z bezprecedensową wygodę, monitorowania i bezpieczeństwa dla swoich domów. Ring zapewnia wygodę, powiadamiając domowników wszystkich użytkowników, a także pozwalając im na komunikowanie się przez przybywających Gości przed dom . Dzięki zdejmowanym elementom video dzwonka.

Materiał filmowy DoorBot The Wi-Fi Enabled

 


Według danych z federalnego biura z dochodzenia w Stanach Zjednoczonych włamań do domu w których to jest ktoś sam to ponad 1 mln występują w godzinach dziennych, kiedy domy są zajęte. Ring zapewnia że ma wygląd i jest dla naszego domu , odstrasza potencjalnych włamywaczy przez wzmocnienie pozycji konsumentów, aby chronić siebie z dowolnego miejsca. ‚Z naszym zabieganym życiu zawodowym i osobistym, wielu ludzi są zmuszeni się od swoich najcenniejszych aktywów,i chronić ich domy więcej niż kiedykolwiek,’ powiedział James Siminoff, założyciel i twórca ring dzwonek wideo. ‚Po raz pierwszy dzwonek wideo daje możliwość być zawsze około domu, niezależnie od tego, gdzie jesteś. dzwonek wideo nie tylko komunikuje się z odwiedzającymi poprzez smartfona lub tabletu, ale także ruch wywołany Zdejmowany wielofunkcyjny z kamerą HD z widzenie w nocy i w chmurach „mgle „, zapis, który będzie przechwytywać wszystkie działania z przodu domu. Ring właściciel może wyświetlić przechwycony materiał poprzez ich urządzenie mobilne
za pośrednictwem wolnej sieci wifi i app.

Powered by WordPress | ® świat rozrywki | Polityka cookies

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • YouTube
  • Pinterest